Často kladené otázky

Sepsali jsme ti seznam často kladených otázek a připojili k nim srozumitelné odpovědi. Pokud ti tento seznam neodpoví na všechny tvoje otázky, můžeš nás kontaktovat skrze e-mail nebo přímo pomocí kontaktního formuláře na konci stránky.

Podnikání

Co mi může nabídnout Moje mise?
Díky Mojí misi můžeš začít podnikat s veškerou naší podporou. Ukážeme ti, jak na své sociální sítě a jak vlastně růst a vydělávat. Zároveň ti představíme produkty FitLine, které jsou klíčem tohoto podnikání. Moje mise ti nabízí časovou flexibilitu, neomezené finanční výdělky a úspěch. Být součástí Mojí mise znamená být součástí kvalitní a úspěšné firmy.

Pro koho je podnikání určené?
Není ti zdraví lhostejné? Máš rád/a kvalitní produkty? Nechybí ti nadšení k podnikání? Chceš zkusit třeba něco úplně nového? Moje mise je tady pro tebe! Ať už jsi mladého nebo letitého věku, nikdy není pozdě! Pokud jsi mladší 18 let, rádi s tebou podnikání probereme individuálně. Neboj se o Mojí misi říct rodičům.

Jak vznikla Moje mise?
Chceš znát celý příběh 17 let plných sbírání zkušeností, výzev, překonání sebe sama, prvního výdělku, potkávání nových lidí, cestování a hlavní živnosti na Mojí misi? Sleduj sociální sítě Mojí mise. Tento příběh ti rozhodně nemůže utéct. Proklik zde.

Musím umět podnikat?
Vůbec ne. Vším tě rádi provedeme. Moje mise je tvé místo podpory, know-how a kontaktů. Co ale potřebuješ, je chuť začít!

S čím můžu začít podnikat?
Moje mise ti nabízí příležitost podnikat a být tak finančně nezávislý prostřednictvím network marketingu. To znamená, budeš prodávat produkty společnosti FitLine, k tomu si budeš budovat svůj vlastní tým prodejců a tím vydělávat peníze. Společnost FitLine se zaměřuje na výrobu kvalitních doplňků stravy a kosmetiky, které jsou vyrobeny z přírodních surovin. Tyto produkty jsou vyráběny s důrazem na vysokou kvalitu a účinnost.

Chceš se o produktech dozvědět už teď? Navštiv web zde.

Jaký je vztah mezi Mojí misí a FitLine?
Moje mise je naše komunita. První společenství lidí v České republice, kteří mají zájem o zdravý životní styl, líbí se jim produkty FitLine a mají ambice založit vlastní podnikání na kvalitních produktech.

Jak se můžu zapojit do Mojí mise?
Nezapomeň vstoupit do Mojí mise. Je to jednoduché, v pravém horním rohu si najedeš na ikonu vstup. Náš tým tě poté zaregistruje, pak už jen očekávej e-mail.

Využij podpory a bohatého know-how. Právě web a chatbot Mojí mise ti ukáže, jak můžeš vybudovat své vlastní PR. Zapoj se, označuj nás na Instagramu a vybuduj vlastní síť. Využij příležitostí setkání, workshopů a dalších aktivit. Veškeré informace se dozvíš na webu po registraci.

Platí se něco za registraci?
Registrace je pro každého z vás bezplatná a nezávazná.

Krása a zdraví

Které produkty FitLine jsou oblíbené?
Určitě to je Sada Optimal – ranní a večerní koktejl, který tvému tělu dodá živiny v době, kdy je potřebuje. Pro více informací klikni na odkaz na web.

Proč právě produkty FitLine?
Produkty FitLine jsou vyvinuty na transportu živin NTC, který dodává živiny přesně v době, kdy jsou potřeba a tam, kde jsou potřeba.

Pro koho jsou tyto výrobky vhodné?
Většina výrobků FitLine neobsahuje lepek a mezi sortimentem jsou i veganské produkty. Mimo to, balení PowerCocktail Junior zaručuje, že FitLine využije celá domácnost včetně těch nejmladších. Pro podrobnosti o produktu klikněte na tlačítko zde.

Jak získám svůj referral na link?
Po dokončení registrace získáš přístup jak do Mojí mise a know-how k podnikání, tak do portálu PM-International s vlastními odkazy.